ne jemi KB

Ne kushtojnë ourself të furnizimit me cilësi të mirë dhe shërbime më të mira për të gjithë klientët tanë.

Të kërkojë një kuotë

produktet

Ne jemi te specializuar në prodhimin e seri KB vinç mini, seri KBG platformë ajrore të punës dhe seri KBD gjithë elektrike mini vinç timon.
shiko më shumë
 • PRODUKTET KRYESORE PRODUKTET KRYESORE

  3

  produktet kryesore
 • Aplikacion Aplikacion

  18+

  Aplikacion
 • eksport eksport

  8+

  eksport
 • i themeluar i themeluar

  2009

  i themeluar

lastest News

 • Si të mirëmbahen vinçat merimangë në verë?

  Si të mirëmbahen vinçat merimangë në verë?

  11 May,21
  Zhengzhou Kebu Technology Co., Ltd. is a company specializing in R&D, production and sales of mini crawler cranes. The 1-8 ton spider crane produced by the company has a small body shape and is...
 • Bëma të personazheve | Praktikimi i frymës së zejtarisë në pozicione të zakonshme

  Character deeds | Practicing the spir...

  11 May,21
  “Only those who are sincere can achieve the ultimate.” “Craftsman spirit” is not in place in one step. They are all relying on the perfect pursuit of professional skills in ...

Zhengzhou Kebu Teknologjia Co, Ltd

KB vinç është një prodhuesi kryesor i vinç mini (vinç Spider) për hapësirë ​​të ngushtë në Kinë.
ne jemi KB

Ne kushtojnë ourself të furnizimit me cilësi të mirë dhe shërbime më të mira për të gjithë klientët tanë.

Të kërkojë një kuotë